Cheaty (Cheats)

Jestli jste čekali, že zde narazíte na odkaz na stažení cheatů, tak jste na špatné adrese. Obsah tohoto webu je zaměřený na fair play hráče nebo případně na lidi, kteří zvažují koupi CS:GO. Cheateři jsou největší zlo v každé online hře, a akorát kazí hru lidem, kteří si chtějí pro zábavu „zastřílet do panáčků“ :-)

Tato sekce webu vznikla v návaznosti na novou funkci v CS:GO tzv. „Dozor“, který vám umožní stáhnout herní záznam uživatele, který byl za něco reportován. A na vás je posoudit, jestli je hráč na sto procent vinen z porušování pravidel. Čas od času vyřešit nějaký „případ“ je určitě přínosné buď díky tomu, že pomůžete „zabanovat“ hráče, který ostatním kazí hru, případně když hráč pravidla neporušuje a je tak dobrý, že ho ostatní reportují za cheating, tak se můžete něco nového přiučit.

Wallhack

Jedná se asi o nejpoužívanější cheat, protože když se s ním hráč dobře naučí, tak může být opravdu těžké rozeznat, jestli ho hráč používá. Wallhack umožňuje hráči vidět ostatní hráče skrz stěny.

Aimbot

Program uživateli zajišťuje to, že po stisknutí tlačítka střelby namíří na nepřítelovu hlavu, nebo na jinou část těla. Tento cheat se dá poměrně snadno poznat, když se na něj díváte ve spectator módu, protože trhání zaměřovače je dosti nepřirozené.

Speedhack

Tento cheat mění hráčovu rychlost pohybu. Tento cheat není moc používaný, protože zrychlení je opravdu radikální a pohyb po mapě tak není vůbec lehký, takže bez kombinace s aimbotem je na serveru akorát hráč, který se pohybuje ode zdi kde zdi a naráží do všeho, co potká.

Multihack

Samozřejmě existují také tzv. multihacky, které spojují více cheatů najednou. Například aimbot a wallhack. Použití takového cheatu můžete videt například na tomto videu:

Zde je vidět, že cheater se netají tím, že má „zapnuto“ a všem na serveru to musí být jasné, ale i s tímto se můžete na serverech setkat.

No recoil

V překladu je recoil zpětný ráz, takže je asi jasné k čemu tento cheat slouží. Často je doplňkem aimbotu, aby střelba byla opravdu neomylná, ale lze ho používat i samostatně.